عمر قفسه‌های کتابخانه‌های عمومی هشترود بیش از 40 سال است/ بوی فضولات حیوانی در فضای کنونی کتابخانه عمومی هشترود

[ad_1]

عمر قفسه‌های کتابخانه‌های عمومی هشترود بیش از 40 سال است/ بوی فضولات حیوانی در فضای کنونی کتابخانه عمومی هشترود

رئیس کتابخانه‌های عمومی هشترود عمر قفسه‌های کتابخانه‌های عمومی این شهر بیش از 40 سال اعلام کرد و گفت: فضای کنونی کتابخانه عمومی هشترود را جوابگوی نیاز مراجعه کنندگان نیست.

به گزارش آناج به نقل از فارس، پری اسدی در جلسه کتابخانه‌های عمومی هشترود خواستار تجهیز و نوسازی قفسه‌های کتابخانه‌های هشترود را شد.

وی فضای کنونی کتابخانه عمومی هشترود را جوابگوی نیاز مراجعه کنندگان ندانست و از خیران خواست در تجهیز و ساخت کتابخانه در هشترود و شهر نظرکهریزی اقدام کنند.

رئیس کتابخانه‌های عمومی هشترود گفت‌: متاسفانه کتابخانه عمونی شهر نظرکهریزی در محیط خوبی قرار ندارد و بوی فضولات حیوانی و وجود حشرات موزی و پشه در محیط کتابخانه اعضای کتابخانه را آزار و اذیت می‌دهد.

وی افزود: باید فضای کتابخانه‌های عمومی شاداب و جذاب و با ساختمانی استاندارد باشد.

ناصر نادری معاون فرماندار هشترود هم خواستار احداث و یا ایجاد فرهنگسرای مستقل در هشترود را شد و گفت: متاسفانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه پروفسور هشترودی در یک محل و آن هم غیر استاندارد واقع شده اند و بایدساختمان  این ادارات از هم جدا شوند.

وی گفت: سالن اجتماعات اداره ارشاد غیراستاندارد است و جوابگوی مراسم‌ها را نمی‌دهد.

معاون فرماندار هشترود ادامه داد اداره ارشاد و کتابخانه پروفسور هشترودی  در کنار قبرستان شهر قرار دارد که مراجعه کنندگان با مشکلات عدیده‌ای در مراجعه به این ادارات مواجه می‌شوند.

3 کتابخانه عمومی برادران و خواهران در شهر هشترود و یک کتابخانه در شهر نظرکهریزی دو هزار و 200 نفر عضو وجود دارد.

در این کتابخانه‌ها 46 هزار عنوان کتاب با 57 هزتر نسخه کتاب وجود دارد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *